پروژه تولید وزنه بالانس

شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان بر اساس رسالت خود در حوزه ارائه خدمات فنی و مهندسی اقدام به راه اندازی مجموعه تولید وزنه بالانس ، با هدف کمک به افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی و تامین نیاز کارخانجات و مصرف کنندگان در داخل و خارج از کشور ، انواع وزنه بالانس سربی و آهنی را تولید و عرضه می نماید.

محصولات تولیدی این مجموعه با استاندارد جهانی و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و با گرماژ دقیق در وزن های 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 35 ، 40 ، 45 ، 50 ، 55 و 60 گرم در دو جنس سربی و آهنی (Fe) با پوشش داکرومات تولید می شود.

در حال حاضر این مجموعه با تامین محصولات مورد نیاز شرکت های رینگ سازی و آمادگی ارائه محصولات به بازارهای داخلی و صادرات به کشور های هدف در زمینه گسترش تولید و تنوع محصولات فعالیت می نماید.

با توجه به استفاده این محصول در خودروهای  هایما s5 , s7 , 8s تولیدی شرکت ایران خودرو ، هیچگونه ریزشی در این مورد گزارش نشده و این محصول از کمترین ppm  در کشور برخوردار می باشد.

تولیدات این مجموعه از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار ایران بوده و در حوزه وزنه بالانس آهنی (Fe) ، محصول تولیدی این مجموعه با کیفیت انحصاری و قدرت چسبندگی بالا از جایگاه برتری نسبت به محصولات مشابه تولیدی در کشور برخوردار می باشد.