برپایی موکب خادم الرضا(ع)

 
شرکت حمل و نقل مسافربری آرمانسیر بینالود متعلق به شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان از برپایی موکب خادم الرضا در مسیر زائران پیاده حرم امام مهربانی به منظور ارائه خدمات فرهنگی و صلواتی ویژه ایام سوگواری اهل بیت (علیه‌السلام) در ماه صفر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاونی فنی و مهندسی، سید هاشم بنی هاشمی مدیر عامل محترم شرکت آرمان سیر بینالود ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام رحلت حضرت محمد (صلی‌الله)، همچنین شهادت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) و امام رضا (علیه‌السلام) در ماه صفر گفت: همه‌ساله در این ایام، شیعیان در اقصی‌نقاط دنیا می‌کوشند آنچه در توان دارند برای هرچه پرشورتر برگزارشدن مراسم ویژه مناسبت‌های ماه صفر انجام دهند؛ از راهپیمایی باشکوه در مسیر های منتهی به مشهد مقدس گرفته تا برپایی مواکب، پخش نذورات و ...
بنی هاشمی با بیان اینکه عمل به این رسوم، فرهنگ غنی شیعی را به رخ جهانیان خواهد کشید، افزود: آرمان سیر بینالود این فرصت را مقتنم شمرد تا با برپایی «موکب خادم الرضا» در مسیر زائران پیاده امام رضا (ع) خدماتی درخور این عزیزان را ارائه نماید.
وی در تشریح این خدمات بیان کرد: در این موکب که ابتدا ورودی شهر مشهد مقدس برپا گردیده بود اقداماتی نظیر مداحی، برپایی مراسم دمام‌زنی، توزیع نذورات و غذای گرم، عطرآگین‌کردن فضا به دود اسپند و ذکر دعا و صلوات و... جهت زائرین امام مهربانی فراهم گردید..