سید حسین پروانه حسینی :
هدف ما افزایش سرعت و کیفیت در طبخ غذای آشپزخانه شرکت ایران خودرو خراسان است

به گزارش واحد ارتباطات شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان سید حسین پروانه حسینی مدیر عامل شرکت ضمن بازدید از مراحل طبخ غذا و نحوه عملکرد دستگاه جدید گفت : در راستای ارائه خدمات به شرکت ایران خودرو خراسان ، هدف بر تجهیز و افزایش کیفیت تولیدات و فعالیت های آشپزخانه شرکت ایران خودرو خراسان می باشد. با این تحولات قصد داریم به سمت آشپزخانه نیمه صنعتی رفته و با تغییرات اثر گذار در جهت رعایت هر چه بیشتر اصول بهداشتی ، افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت گام برداریم و در همین راستا در آینده ای نزدیک با خرید و تجهیز آشپزخانه به دستگاه های بخار پز ، کیفیت طبخ غذا ارتقاء خواهد یافت.

وی افزود : بحث تهیه غذای پرسنل برای شرکت ایران خودرو خراسان از اهمیت بالایی برخوردار است در همین راستا ما در شرکت تعاونی سعی داریم به بهترین شکل و با کیفیت بالا ، غذایی در خور شأن پرسنل ارائه دهیم و حاصل این دقت نظر شرکت تعاونی در طبخ غذا نصیب خود کارکنان خواهد شد زیرا هم سهامدار شرکت تعاونی بوده و از سود حاصله این فعالیت ها منتفع می شوند و هم غذای بهتر و با کیفیت تری مصرف می کنند.

مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان گفت : ما بر خود وظیفه می دانیم به پاس اعتماد و مشارکت پرسنل شرکت ایران خودرو خراسان در شرکت تعاونی که متعلق به خودشان است ، خدمات را با حداکثر دقت ، کیفیت و با منافع اقتصادی قابل قبول ارائه دهیم.

در ادامه ، حجت حشمی سرپرست آشپزخانه شرکت ایران خودرو خراسان گفت : با بهره گیری از این دستگاه اتوماتیک بدلیل افزایش سرعت ، گوشت در همان روز تهیه و پس از آماده سازی در دستگاه قرار داده می شود. به همین جهت کباب تولید شده با این روش ، بدلیل سرعت در انتقال مواد اولیه به دستگاه و همچنین آبدار بودن در پخت یکنواخت ، کیفیت بهتری داشته و دخالت کمتر دست باعث افزایش رعایت اصول بهداشتی می شود.

وی افزود : شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان افزایش کیفیت در طبخ غذا را سرلوحه فعالیت های آشپزخانه شرکت ایران خودرو خراسان دانسته و در راه رسیدن به این هدف حداکثر تلاش خود را خواهد داشت.