برگزاری مرحله نهایی و فینال مسابقات مینی فوتبال بانوان روستایی استان خراسان رضوی
به میزبانی شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان

مرحله نهایی و فینال اولین دوره مسابقات مینی فوتبال بانوان روستایی خراسان رضوی جام پرچم همزمان با سراسر کشور ، به میزبانی شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان در شهر مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان٬ سید حسین پروانه حسینی در خصوص میزبانی این مسابقات گفت : در راستای وظایف و مسئولیت های اجتماعی شرکت تعاونی و تفاهم نامه منعقده با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصمیم گرفتیم تا با میزبانی این مسابقات ، گامی مثبت در جهت رشد و توسعه ورزش مناطق محروم و کم برخوردار برداریم.

مدیرعامل شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان افزود:‌ پتانسیل ها و استعدادهای ورزشی مناطق کم برخوردار و محروم دو حوزه مغفول در ورزش هستند در حالی که استعداد‌های بسیاری از این مناطق به ورزش کشور در ادوار مختلف معرفی شده‌ است.
سید حسین پروانه حسینی تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور ۷۲ تیم در بخش بانوان برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود که هم اکنون ۸ تیم از روستا‌های استان به مرحله پایانی راه یافته‌اند و امروز با برگزاری مرحله نهایی و بازی فینال ، قهرمان این رقابت‌ها مشخص و تیم فوتسال بانوان قوچان قهرمان این مسابقات شد.

وی خاطرنشان کرد:‌ شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان اقدام به برنامه ریزی و ارائه فعالیت‌های مختلف ورزشی جهت ایجاد شور و نشاط و توسعه بیش از پیش مباحث ورزشی در شرکت ایران خودرو خراسان نموده که متولی این برنامه‌ها شرکت ورزشی ایرانیان خودرو خراسان می‌باشد.

وی افزود : گسترش فعالیت ها و ارائه خدمات ورزشی به کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان نیازمند داشتن امکانات می باشد ، ما با تعاملات و تفاهم نامه ای که با اداره کل ورزش و جوانان داریم با حضور در عرصه های ورزشی جامعه و مشارکت با متولیان رسمی این امور ، از امکانات و خدمات این نهادها در قالب تفاهم نامه های منعقده بهره مند شده و با حمایت از استعداد‌های مناطق محروم به مسئولیت های اجتماعی خود نیز جامه عمل می پوشانیم.
مدیرعامل شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو ادامه داد: طبق این تفاهم نامه در حال بررسی رشته‌های مختلف جهت ارائه به کارکنان شرکت ایران خودرو هستیم تا در زمینه‌های آموزشی٬ استعدادیابی و قهرمان پروری و همچنین ورزش همگانی فعالیت‌های خود را توسعه دهیم.
سید حسین پروانه حسینی با تاکید بر توجه به مولفه‌های فرهنگی و ورزشی گفت : اصلی ترین هدف ما برای ورود به حوزه ورزش جامعه،  توسعه و اشاعه اخلاق و منش پهلوانی و جوانمردی در جامعه کارگری است و در این راستا چه در حوزه قهرمانی٬ همگانی و ورزش کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان و خانواده‌های ایشان فعالیت‌های مختلفی را برنامه ریزی خواهیم کرد.