آغاز دور برگشت همراه با پیروزی ایرانیان خودرو خراسان

هفته اول دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال استان با پیروزی ایرانیان خودرو خراسان برابر آپادانا مشهد همراه بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی ایرانیان خودرو خراسان٬ روز گذشته در چهارچوب هفته اول دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال استان تیم ایرانیان خودرو خراسان میزبان تیم آپادانا مشهد بود و در پایان پس از یک دیدار نزدیک و پربرخورد آبی پوشان ایرانیان خودرو موفق به کسب پیروزی با نتیجه ۳ بر ۱ شدند.

شاگردان آرش شادفر پس از چند هفته ناکامی در دور رفت انگیزه زیادی برای جبران امتیازات از دست رفته و شروع دور برگشت با پیروزی داشتند و از همان دقایق ابتدایی بازی حملات سنگینی را روی دروازه حریف ایجادکردند. اگر چه در این دیدار بدشانسی بازهم گریبان ایرانیان خودرویی‌ها را گرفته بود تا موقعیت‌ها تبدیل به گل نشود اما پس از ۲ مرتبه برخورد توپ به تیر دروازه٬ سجاد کاغذیان مهره تاثیر گذار و پرتلاش ایرانیان خودرو خراسان در این دیدار توانست اولین گل را به ثمر برساند.

در ادامه نخست این دیدار روی یک اشتباه تیم آپادانا نتیجه را به تساوی کشاند تا نیمه دوم با هیجان بیشتری برای دو تیم آغاز شود٬ در نیمه دوم هم شاهد یک بازی نزدیک و پربرخورد بین دو تیم بودیم اما ایرانیان خودرویی‌ها فشار را بر روی دروازه حریف حفظ کردند تا میلاد تفریحی دومین گل را برای آبی پوشان به ثمر برساند.

ادامه این دیدار هم با خلق موقعیت‌های متعددی از سوی شاگردان آرش شاد فر بر روی دروازه حریف همراه بود اما بخت برای ایرانیان خودرو خراسان برای افزایش فاصله با حریف یار نبود و در انتها پس از ۵ خطای شدن تیم آپادانا ، مهدی اسدی از روی نقطه پنالتی یک گل دیگر برای ایرانیان خودرو به ثمر رساند.