رشد استقبال پرسنل و کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان از کالاکارت

در بهمن ماه سال 1401 طی رقابت و نظر سنجی که میان پرسنل شرکت ایران خودرو خراسان انجام شد کالاکارت توانست برنده این رقابت شده و بعنوان کارت منتخب، مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش واحد ارتباطات شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان پیرو گزینش کالاکارت بعنوان کارت منتخب پرسنل شرکت ایران خودرو خراسان و ثبت رکورد استفاده از خدمات و امکانات کالاکارت در انتهای سال گذشته و فروردین ماه سال 1402 بر آن شدیم تا به سراغ هما سلیمان پور سرپرست واحد تجارت الکترونیک شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان برویم.

سلیمان پور در زمینه فعالیت ها و تلاش هایی که در قالب خدمات کالاکارت به پرسنل ارائه می شود گفت : از اواخر سال گذشته با نظم و کوشش مضاعفی که در واحد تجارت الکترونیک شرکت تعاونی صورت گرفت ، کالاکارت با استقبال خوبی از جانب کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان مواجه شد و این مشوقی بود برای ما که بر تلاش خود افزوده و به پشتوانه حمایت و استقبال کارکنان به افزایش کمیت و کیفیت خدمات بپردازیم.

وی افزود : در این راستا با افزایش و تنوع بخشی به فروشگاه های طرف قرارداد سعی کردیم تا به کلیه نیازهای خرید همکاران پاسخ داده و با بازرسی های دوره ای که توسط واحد بازرسی شرکت تعاونی از این فروشگاه ها انجام می شود تلاش در افزایش کیفیت خدمات و جلب رضایت دارندگان کالاکارت داریم.

سرپرست واحد تجارت الکترونیک شرکت تعاونی گفت : مطمئنا کسب جایگاه کارت منتخب کارکنان شرکت ایران خودرو خراسان بدلیل درصد کارمزد معقولانه ، سقف اعتبار و خرید قابل قبول ، شرایط آسان اخذ و استفاده از کالاکارت و تنوع فروشگاه های طرف قرارداد صورت گرفته است.

وی ادامه داد : در همین راستا خرید کارکنان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 265 درصد و در فروردین ماه 1402 بیش از 1000 درصد افزایش داشته به گونه ای که در انتهای سال 1401 بطور میانگین روزانه 50 نفر از همکاران اقدام به درخواست و اخذ کالاکارت نمودند.

سلیمان پور افزود : پیرو این استقبال اقدام به برگزاری جشنواره خرید کالاکارت نمودیم که به پاس قدردانی از دارندگان کالا کارت هر ماه 10 جایزه 10.000.000 ریالی به خریداران کالاکارت و 5 جایزه 10.000.000 ریالی به خریداران خوش حسابی که اقساط خود را بدون تاخیر پرداخت نمایند اعطاء می کنیم و این جشنواره در سال 1402 نیز ادامه دارد.

وی در ادامه گفت : در سال 1402 تلاشمان بر اینست که با افزایش و تنوع بخشی به پذیرندگان و همچنین عقد قرارداد با فروشگاه های زنجیره ای و همچنین خدمات و شرایط بازپرداخت جدید ، لذت خریدی خوشایند و رضایت بخش را به همکاران هدیه نماییم.