سفارشی سازی خودرو در نمایندگی ٣٠٧١ ایران خودرو
بعنوان تنها نمایندگی رسمی شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو آپکو در مشهد

وقتی خودروی جدیدی می‌خریم، زیبایی و جدید بودن آن در چشم ما خودنمایی می‌کند و همه‌ مشتاقیم این زیبایی، همیشگی بوده و تقویت شود تا بتوانیم همیشه از دیدن آن لذت برده و از امکانات آن حداکثر استفاده را ببریم. در همین راستا به سراغ مرکز خودروهای سفارشی نمایندگی 3071 ایران خودرو رفتیم تا با فعالیت های این مرکز بیشتر آشنا شویم.

محسن ناصری مسئول مرکز خودروهای سفارشی نمایندگی 3071 ایران خودرو در گفتگو با واحد ارتباطات شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان در تشریح خدمات و توانمندی های این مرکز گفت : در راستای سیاست های شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان بعنوان مالک نمایندگی 3071 ایران خودرو، بخشی از فعالیت ما در قالب نمایندگی شرکت آپکو ، شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو است که در این راستا بعنوان تنها نمایندگی رسمی این شرکت در شهر مقدس مشهد فعالیت می نماییم.

وی افزود : سفارشی سازی و نصب آپشن خودرو های شرکت ایران خودرو در سه حوزه ایمنی ، بدنه و فضای داخلی ارائه می شود که در بخش ایمنی خدماتی از قبیل نصب دزدگیر ، سنسورهای اتومات شیشه بالابر ، آیینه و سانروف ، مکان یاب (GPS) ، دوربین دنده عقب و … و در بخش بدنه ، نصب قطعات بدنه ، دیفیوزر سپر جلو و عقب ، چراغ عقب خودرو تارا ، رینگ اسپرت ، آیینه کروم و آیینه های سنسور دار و … و در بحث فضای داخلی اقلام و خدماتی از قبیل روکش صندلی ، مانیتور تصویری ، پارکابی ، دودی نمودن شیشه های خودرو و … ارائه می شود.

مسئول مرکز خودروهای سفارشی نمایندگی 3071 ایران خودرو گفت : سایر خدمات این مرکز که بصورت تخصصی و با رعایت استاندارد بالا ارائه می شود ، نانو سرامیک بدنه و شیشه خودرو کلیه برندها است که علاقمندان بسیاری دارد . نانو سرامیک بدنه ، باعث براق شدن و درخشندگی رنگ خودرو شده به شکلی که پس از اجراء ، درخشش رنگ خودرو تفاوت مشهودی نموده و باعث تمایز و خاص بودن ظاهر خودرو می شود ضمن اینکه قابلیت های افزوده شده به خودرو از قبیل آبگریزی بدنه ، جلوگیری از ایجاد خط و خش و آفتاب سوختگی ، درخشش طولانی مدت بدنه ، جلوگیری از کدر شدن رنگ ، محافظت از رنگ و شستشوی سهل و آسان و همچنین قابلیت آبگریزی و دفع تشعشعات مضر شیشه های خودرو قابل توجه می باشد.

وی تصریح کرد : خدمات این مرکز با استفاده از مواد آلمانی و تاییدیه و گارانتی 5 ساله شرکت ایران خودرو (در خودروهای تولیدی این شرکت) و گارانتی 5 ساله (برای کلیه خودروهای داخلی و خارجی) ارائه می شود و در راستای رضایت حداکثری مراجعین ، به خودروهای نانو سرامیک شده در این مرکز، خدمات رایگان شستشو و کارواش همراه با هدیه دستمال مخصوص و ماده شستشوی آلمانی ارائه می شود.

ناصری ادامه داد : در همین راستا خدمات نانو سرامیک بدنه خودروهای شرکت ایران خودرو خراسان (سفارش مشتری در هنگام ثبت نام) با دقت و کیفیتی مطلوب توسط این مرکز و در شرکت ایران خودرو خراسان انجام می شود که کیفیت و خروجی این خدمات ، رضایت مشتریان را در پی داشته است.

وی گفت : علاوه بر خدمات فوق الذکر ، احیای رنگ انواع خودرو ، اسپرت سازی رینگ های فابریک و همچنین نصب جک برقی درب صندوق عقب مدل هایی از خودرو هایما با قابلیت باز و بسته شدن درب بصورت اتوماتیک و دارا بودن سنسور حرکتی پا ، قابلیت تنظیم ارتفاع درب صندوق، ویژگی Anti Trap با قابلیت توقف اتومات در صورت وجود مانع میان درب و کیفیت قطعه اصلی شرکت هایما نیز ارائه می گردد.

وی اضافه کرد : خدمات ارائه شده در این مرکز با حفظ گارانتی و استاندارد های شرکت ایران خودرو برای خودروهای تولیدی این شرکت و ارائه گارانتی معتبر این مرکز برای سایرخودروهای داخلی و خارجی انجام می شود.

ناصری در پایان گفت : در این مرکز، همراستا با سیاست های شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان و نمایندگی 3071 ایران خودرو ، هدف ما ارائه خدمات حداکثری و بروزرسانی و گسترش این خدمات در راستای پاسخگویی به نیازها و جلب رضایت مشتریان بوده به گونه ای که در حال حاضر در این حوزه در شهر مقدس مشهد بعنوان الگو و مرکزی توانمند فعالیت می نماییم.