داستان همدلی و همکاری صمیمانه و تلاش قهرمانان عرصه اراده و خودباوری

یک صبح سرد پاییزی با همهمه و هیاهوی دختران ورزشکار مرحله نهایی و فینال مسابقات مینی فوتبال بانوان روستایی در سالن شرکت ورزشی ایرانیان خورو خراسان جای خود را به گرمایی لذت بخش می دهد.

صدای دختران قهرمان عرصه اراده و تلاش در سالن پیچیده، بانوانی که آمده اند تا خود باوری را به اثبات رسانده و میهمان شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان باشند.

با قدم گذاشتن در فضای سالن ، هیاهو و ولوله بچه ها کم می شود، بانوانی که از اقصی نقاط روستاهای استان و به همت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مشهد آمده اند. به گفته مدیر برگزاری این مسابقات برخی از شرکت کنندگان بدلیل کمبود امکانات تا کنون موفق به بازی در سالن نشده و برای اولین بار است که بازی هایشان در سالن برگزار می شود.

چقدر لذت بخش است ، حس خوب مشارکت در فعالیتی که رضایت خداوند را بدنبال دارد و این اتفاق ، حاصل تعهد و پایبندی شرکت به انجام مسئولیت های اجتماعی است.

محمد رضا خوش باطن رئیس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی خراسان رضوی می گوید نیازهای ساماندهی فینال این دوره از مسابقات با دغدغه هایی همراه بود که با حمایت شرکت تعاونی خدمات فنی ومهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان برطرف شد.

سید حسین پروانه حسینی مدیر عامل شرکت تعاونی خدمات فنی و مهندسی ایران خودرو خراسان با ابراز اینکه امروز حس و حال خوبی در سالن ورزشی شرکت ایرانیان خودرو خراسان بوجود آمده می گوید خنده و خوشحالی نوجوانانی که از راه های دور و با سختی به مشهد آمده و مشتاقانه برای حضور در این بازی ها تلاش می کنند لذت بخش و باعث دلگرمی ما و مجموعه شرکت است.

وی اضافه می کند : حمایت هایی که ما از این مسابقات انجام می دهیم گر چه ناچیز است اما در کمک به رشد و ارتقاء ورزش کشور و استان بسیار کارگشاست.

در ادامه ، مسابقات با شور و هیجان خاصی برگزار شده و پس از بازی های انجام شده ، تیم قوچان به قهرمانی می رسد.

پس از اهدای مدال ها ، مراسم اختتامیه به اتمام می رسد و در پایان ، حس خوبی در فضای سالن و جمعیت حاضر، جریان دارد حسی سرشار از امید و رضایت ، تلاش برای آینده و همکاری و همدلی مسئولین.

به امید شکوفایی وموفقیت نوجوانان و استعدادهای ایران اسلامی